אפליקציות לסטודנטים עם ADHD

אפליקציה-(2)

שוכחים משימות? דוחים משימות? הכנו עבורכם רשימה של אפליקציות שיכולה לסייע לכם.

EpicWin

בעיה: דחיינות, קושי לסיים את המשימות השבועיות.

כיצד אני משתמש/ת באפליקציה? : EpicWin היא שילוב בין אפליקצית היומן בסמארטפון למשחק מחשב. תחילה, יש לבחור דמות אליה אתם מתחברים ואז לבחור משימה שאתם רוצים לסיים, כאשר אתם מסיימים את המשימות שלכם אתם צוברים נקודות, אוצרות ושלל.

יתרון: לכולנו יש כוונות טובות לסיים את המטלות שלנו אך לעיתים קרובות כסטודנטים אנו דוחים אותן, משחק מחשב הוא הרבה יותר מעורר מוטיבציה מאשר רשימה רגילה ומשעממת.

Task Timer

בעיה: מוסחות, אתם מוסחים כאשר אתם לומדים/ עובדים/ עושים מטלות.

כיצד אני משתמש/ת באפליקציה? בחרו משימה, קבעו כמה זמן לדעתכם יקח לכם לסיים אותה והאפליקציה תראה לכם את הזמן שעבר ואת הזמן שנותר. האפליקציה כוללת הפסקות לפרקי זמן שתבחרו ותזכורת שמזכירה לכם להמשיך את המשימה.

יתרונות: ניתן להגדיר את המשימות לפי הקצב בו אתם רוצים לסיים אותן – במהירות או לקחת את הזמן שלכם. כך גם תוכלו לראות מהו הזמן האמיתי שאתם מקציבים ללמידה.

Evernote

בעיה: בעיית ארגון, ניירת לא מסודרת של חשבונות, עבודות, סילבוסים.

כיצד אני משתמש/ת באפליקציה?: Evernote היא אפליקציה חינמית שמאפשרת לכם לאחסן טקסטים, תמונות ותזכורות קוליות על הסמארטפון שלכם. צרו "מחברות" ופתקים המאורגנים לפי קטגוריות לבחירתכם. לדוגמא: אירועים קרבים, עבודות להגשה, סילבוסים, חומרים למבחן, רשימת מטלות וכו'. הקבצים מקוטלגים גם במפה גאוגרפית כך שתוכלו למצוא אותם לאחר מכן במפה. כך מטלות המשויכות לבית ומטלות המשויכות לאוניברסיטה יקוטלגו בנפרד.

יתרונות: כל המידע הוא במקום אחד, מאורגן ונגיש דרך חיפוש פשוט.

תגובות

תגובות לכתבה זו

Bookmark the permalink.